Kevyet Keskiraskaat  Raskaat Senioreille Muut

Maanantai  Tiistai Keskiviikko Torstai  Perjantai   Lauantai  Sunnuntai
    7.30-8.15
Kahva­kuula 45'
(Minna) Tauolla 20.2.
  6.45-7.35
Sisä­pyöräily 50'
Perus 2
(Anne) Tauolla 22.2.
8.30-9.30
Kahvakuula 60'
(Johanna V) 
Tauolla 23.2.
8.00-10.00
Jumppasali
lasten ja 
vanhempien 
käytössä
    8.20-9.05
Syvävenyttely 45'
(Minna) Tauolla 20.2.
9.15-10.15
LesMills
BODY­BALANCE® 60'
(Katka)
  9.35-10.25
Sisäpyöräily 50'
Perus 2
(Johanna V) Tauolla 23.2.
 
10.30-12.00
Ohjattu Sali
SENIORIT
(Vertaisohjaaja) 7.1.-24.4.
10.00-10.45
Lavis® 45'
SENIORIT
(Satu)
10.30-12.00
Ohjattu Sali
SENIORIT
(Vertaisohjaaja) 7.1.-24.4.
10.20-11.05
Keppi­jumppa 45'
SENIORIT
(Katka)
10.30-12.00
Ohjattu Sali
SENIORIT
(Vertaisohjaaja) 7.1.-24.4.
10.45-11.45
ZUMBA® 60'
(Tiina) Tauolla 23.2.
 
12.05-12.50
Kahvakuula 45'
SENIORIT
(Tuomo)
10.55-11.40
Kehonhuolto 45'
SENIORIT
(Juha)
12.05-12.50
Kiertoharjoittelu 45'
SENIORIT
(Tuomo)
  12.05-12.35
Niska-Hartia-Selkä 30'
SENIORIT
(Tuomo)
12.00-13.00
Pilates 60'
(Sari) Tauolla 23.2.
 
17.20-17.50
Keppijumppa 30'
(Katja)
  16.40-17.10
TRX 30'
(Tuomo)
  12.40-13.10
Kehonhuolto 30'
SENIORIT
(Tuomo)
  16.55-17.40
LesMills RPM® 45'
Sisäpyöräily
(Anne)
18.00-18.45
Sisäpyöräily 45' Race
(Niina) 
17.15-18.00
Kahvakuula 45'
(Johanna K)
Tauolla 19.2.
17.15-17.45
Core+Abs 30'
(Tuomo)
 17.15-17.45
Sisäpyöräily 30' Startti
(Tuomo) Tauolla 21.2.
16.45-17.30
Vaihtuva Teema
(Vaihtuva ohjaaja)
  17.45-18.45
BODY­PUMP® 60'
(Heidi/Nina H)
18.00-18.45
Kiinteytys 45'
(Katka) 
18.05-18.50
Steppi 45' 
(Anne) Tauolla 12.3.
17.55-18.55
BODY­PUMP® 60'
(Niina)
17.45-18.30
Muokkaus 45'
(Juha) Tauolla 21.2.
17.35-18.35
Vaihtuva Sisäpyöräily
(Vaihtuva ohjaaja)
  19.00-20.00
Yin Jooga 60'
(Jenni) Tauolla 17.2.
18.55-19.40
Sisäpyöräily 45'
Perus 1
(Niina) Tauolla 18.2.
18.15-19.15
Sisäpyöräily 60'
Perus 2 TEHO
(Niina)
19.00-19.45
Sisäpyöräily 45'
Perus 1
(Vaihtuva ohjaaja)
18.00-18.45
Sisä­pyöräily 45'
Perus 1
(Tuomo)
17.40-18.10
2-3v. Tenava­jumppa 30'
(Kia) Tauolla 15.2. ja 22.2.
   
18.50-19.50
Sinun Kehosi 60'
(Katka)
19.00-19.50
FitCross 50'
(Juha)
19.00-20.00
BODYCOMBAT® 60'
(Sanna)
Tauolla 20.2.
18.35-19.30
BODYJAM® 55'
(Minna)
18.15-19.00
4-6v. Temppu­koulu 45'
(Kia) Tauolla 15.2. ja 22.2.
   
   20.00-20.30
Kehonhuolto 30'
(Katja) Tauolla 19.2.
20.05-21.05
Flow Jooga 60'
(Sanna) Tauolla 20.2.
19.35-20.35
Pilates 60'
(Minna)
     

 

 

Maanantai 
10.30-12.00 Ohjattu Sali SENIORIT (Vertaisohjaaja) 7.1.-24.4.
12.05-12.50 Kahvakuula 45' SENIORIT (Tuomo) 
17.20-17.50 Keppijumppa 30' (Katja)
18.00-18.45 Sisäpyöräily 45' Race (Niina) 
18.00-18.45 Kiinteytys 45' (Katka)
18.55-19.40 Sisäpyöräily 45' Perus 1 (Niina) Tauolla 18.2.
18.50-19.50 Sinun Kehosi 60' (Katka) 
Tiistai
10.00-10.45 Lavis® 45' SENIORIT (Satu)
10.55-11.40 Kehonhuolto 45' SENIORIT (Juha) 
17.15-18.00 Kahvakuula 45' (Johanna K) Tauolla 19.2.
18.05-18.50 Steppi 45' (Anne) Tauolla 12.3.
18.15-19.15 Sisäpyöräily 60' Perus 2 TEHO (Niina)
19.00-19.50 FitCross 50' (Juha)
20.00-20.30 Kehonhuolto 30' (Katja) Tauolla 19.2.
Keskiviikko
7.30-8.15 Kahvakuula 45' (Minna) Tauolla 20.2.
8.20-9.05 Syvävenyttely 45' (Minna) Tauolla 20.2.
 10.30-12.00 Ohjattu Sali SENIORIT (Vertaisohjaaja) 7.1.-24.4.
12.05-12.50 Kiertoharjoittelu 45' SENIORIT (Tuomo)
16.40-17.10 TRX 30' (Tuomo)
17.15-17.45 Core+Abs 30' (Tuomo)
17.55-18.55 BODYBUMP® 60' (Niina)
19.00-19.45  Sisäpyöräily 45' Perus 1 (Vaihtuva Ohjaaja)
19.00-20.00 BODYCOMBAT® 60' (Sanna) Tauolla 20.2.
20.05-21.05 Flow Jooga 60' (Sanna) Tauolla 20.2.
Torstai
9.15-10.15 LesMills BODYBALANCE® 60' (Katka)
10.20-11.05 Keppijumppa 45' SENIORIT (Katka)
17.15-17.45 Sisäpyöräily 30' Startti (Tuomo) Tauolla 21.2.
17.45-18.30 Muokkaus 45' (Juha) Tauolla 21.2.
18.00-18.45 Sisäpyöräily 45' Perus 1 (Tuomo)
18.35-19.30 BODYJAM® 55' (Minna)
19.35-20.35 Pilates 60' (Minna)
Perjantai
6.45-7.35 Sisäpyöräily 50' Perus 2 (Anne) Tauolla 22.2.
10.30-12.00 Ohjattu Sali SENIORIT (Vertaisohjaaja) 7.1.-24.4.
12.05-12.35 Niska-Hartia-Selkä 30' SENIORIT (Tuomo) 
12.40-13.10 Kehonhuolto 30' SENIORIT (Tuomo)
16.45-17.30 Vaihtuva Teema (Vaihtuva ohjaaja)
17.35-18.35 Vaihtuva Sisäpyöräily (Vaihtuva ohjaaja)
17.40- 18.10 Tenavajumppa 2-3v. (Kia) Tauolla 15.2. ja 22.2.
18.15-19.00 Temppukoulu 4-6v. (Kia) Tauolla 15.2. ja 22.2.
Lauantai
8.30-9.30 Kahvakuula 60´ (Johanna V) Tauolla 23.2.
9.35-10.25 Sisäpyöräily 50' Perus 2 (Johanna V) Tauolla 23.2.
10.45-11.45 ZUMBA® 60' (Tiina) Tauolla 23.2.
12.00-13.00 Pilates 60' (Sari) Tauolla 23.2.
Sunnuntai
8.00-10.00 Jumppasali lasten ja vanhempien käytössä
16.55-17.40 RPM® 45' Sisäpyöräily (Anne)
17.45-18.45 BODYPUMP® 60' (Heidi/Nina H)
19.00-20.00 Yin Jooga 60' (Jenni) Tauolla 17.2.

 

Tulosta

Varausjärjestelmään

Tuntikuvaukset