19.8.2019-5.1.2020

Kevyet Keskiraskaat  Raskaat Senioreille Muut

 





Maanantai  Tiistai Keskiviikko Torstai  Perjantai   Lauantai  Sunnuntai
    8.05-8.50
Kiertoharjoittelu 45'
SENIORIT (Minna)
  6.45-7.35*
Sisäpyöräily 50'
Perus 2
(Anne) Tauolla 18.10.
8.30-9.30*
Kahvakuula 60'
(Johanna V) 
Tauolla 19.10.
8.00-10.00
Jumppasali
lasten ja 
vanhempien vapaassa
käytössä
10.30-12.00
Ohjattu Sali
SENIORIT
(vertaisohjaaja)
2.9.-4.12.
9.45-10.30
Lavis® 45'
SENIORIT
(Satu)
8.55-9.40
Mamajumppa 45'
(Minna) 
9.15-10.15
BODY­BALANCE® 60'
(Katka)
9.00-9.30
NHS 30'
SENIORIT
(Linda) 
9.35-10.25*
Sisäpyöräily 50' Perus 2
(Johanna V) Tauolla 19.10.
 
12.05-12.50
Kiertoharjoittelu 45' 
SENIORIT
(Noora)
  10.30-12.00
Ohjattu Sali
SENIORIT
(vertaisohjaaja)
2.9.-4.12.
10.20-11.05
Keppijumppa 45'
SENIORIT
(Katka)
9.35-10.20
Kehonhuolto 45'
SENIORIT
(Linda)
10.45-11.45
ZUMBA® 60'
(Tiina) Tauolla 2.11.
 
12.55-13.25
Kehonhuolto 30' 
SENIORIT
(Noora)
       10.30-12.00
Ohjattu Sali
SENIORIT
(vertaisohjaaja)
2.9.-4.12.
12.00-13.00
Pilates 60'
(Sari)
16.00-16.50*
FitCross 50'
(Anne)
Tauolla 20.10.
17.20-18.05
Kahvakuula 45'
(Niina)
17.15-18.00
Perusjumppa 45'
(Niina)
16.40-17.10*
TRX 30'
(Katja/Johanna T)
Tauolla 16.10.
17.10-17.40*
Keppijumppa 30'
(Minna) Tauolla 17.10.
16.45-17.30*
Teema 45' 
(vaihtuva ohjaaja) Tauolla 18.10.
  17.00-17.45
RPM® 45'
Sisäpyöräily
(Anne)
18.10-18.55
Kiinteytys 45'
(Katka) 
18.05-18.50
Steppi 45'
(Anne) Tauolla 22.10.
17.15-17.45*
Core+Abs 30'
(Katja/Johanna T) Tauolla 16.10.
17.45-18.40*
BODY­JAM® 55'
(Minna)
Tauolla 17.10.
17.35-18.20
Sisäpyöräily 45' Perus 1
(vaihtuva ohjaaja)
  17.50-18.50
BODY­PUMP® 60'
(Johanna T)
18.15-19.00
Sisäpyöräily 45' RACE
(Niina) 
18.30-19.15
Sisäpyöräily 45' Perus1
(Katja) 
17.55-18.55*
BODY­PUMP® 60'
(Niina)
Tauolla 16.10.
17.45-18.15*
Sisäpyöräily 30' Startti
(Johanna T) Tauolla 17.10.
17.40-18.10*
Tenavajumppa 30' 2-3v.
(Johanna T) Tauolla 18.10.
19.00-20.00
Yin Jooga 60'
(Jenni) Tauolla 13.10.
19.00-20.00
Sinun Kehosi 60'
(Katka)
19.00-19.50
FitCross 50'
(Anne)
19.05-19.55
Sisäpyöräily 50'
Perus 2 Teho
(Niina)
18.20-19.05
Sisäpyöräily 45' Perus1
(Johanna T)
18.20-19.05*
Temppukoulu 45' 4-6v.
(Johanna T) Tauolla 18.10.
   
19.05-19.50*
Sisäpyöräily 45'
Perus 1
(Niina) Tauolla 14.10.
19.55-20.25*
Syvävenyttely 30'
(Katja) Tauolla 15.10.
19.00-20.00
BODY­COMBAT® 60'
(Sanna)
18.45-19.30
Muokkaus 45'
(Minna)
     
    20.05-21.05
Flow Jooga 60'
(Sanna)
19.35-20.35
Pilates 60'
(Minna)
     

 

Maanantai 
10.30-12.00 Ohjattu Sali SENIORIT (Vertaisohjaaja) ajalla 2.9.-4.12.
12.05-12.50 Kiertoharjoittelu 45' SENIORIT (Noora)
12.55-13.25 Kehonhuolto 30' SENIORIT (Noora)
17.20-18.05 Kahvakuula 45' (Niina) 
18.10-18.55 Kiinteytys 45' (Katka)
18.15-19.00 Sisäpyöräily 45' RACE (Niina)
19.00-20.00 Sinun Kehosi 60' (Katka)
19.05-19.50* Sisäpyöräily 45' Perus 1 (Niina) Tauolla 14.10.
Tiistai
9.45-10.30 Lavis® 45' SENIORIT (Satu)
17.15-18.00 Perusjumppa 45' (Niina)
18.05-18.50 Steppi 45' (Anne) Tauolla 22.10.
18.30-19.15 Sisäpyöräily 45' Perus 1 (Katja)
19.00-19.50 FitCross 50' (Anne)
19.55-20.25* Syvävenyttely 30' (Katja) Tauolla 15.10.

Keskiviikko
8.05-8.50 Kiertoharjoittelu 45' SENIORIT (Minna)
8.55-9.40 Mamajumppa 45' (Minna) 
10.30-12.00 Ohjattu Sali SENIORIT (vertaisohjaaja) ajalla 2.9.-4.12.
16.40-17.10* TRX 30' (Katja/Johanna T) Tauolla 16.10.
17.15-17.45* Core+Abs 30' (Katja/Johanna T) Tauolla 16.10.
17.55-18.55* BODYPUMP® 60' (Niina) Tauolla 16.10.
19.05-19.55  Sisäpyöräily 50' Perus 2 TEHO (Niina)
19.00-20.00 BODYCOMBAT® 60' (Sanna)
20.05-21.05 Flow Jooga 60' (Sanna)
Torstai
9.15-10.15 BODYBALANCE® 60' (Katka)
10.20-11.05 Keppijumppa 45' SENIORIT (Katka)
17.10-17.40* Keppijumppa 30' (Minna) Tauolla 17.10.
17.45-18.40* BODYJAM® 55' (Minna) Tauolla 17.10.
17.45-18.15* Sisäpyöräily 30' Startti (Johanna T) Tauolla 17.10.
18.20-19.05 Sisäpyöräily 45' Perus 1 (Johanna T)
18.45-19.30 Muokkaus 45' (Minna) 
19.35-20.35 Pilates 60' (Minna) 
Perjantai
6.45-7.35* Sisäpyöräily 50' Perus 2 (Anne) Tauolla 18.10.
9.00-9.30 NHS 30' SENIORIT (Linda)
9.35-10.20 Kehonhuolto 45' SENIORIT (Linda) 
10.30-12.00 Ohjattu Sali SENIORIT (vertaisohjaaja) ajalla 2.9.-4.12.
16.45-17.30* Teema 45' (vaihtuva ohjaaja) Tauolla 18.10.
17.35-18.20 Sisäpyöräily 45' Perus 1 (vaihtuva ohjaaja)
17.40-18.10* Tenavajumppa 30' 2-3v. (Johanna T) Tauolla 18.10.
18.20-19.05* Temppukoulu 45' 4-6v. (Johanna T) Tauolla 18.10.
Lauantai
8.30-9.30* Kahvakuula 60´ (Johanna V) Tauolla 19.10.
9.35-10.25* Sisäpyöräily 50' Perus 2 (Johanna V) Tauolla 19.10.
10.45-11.45 ZUMBA® 60' (Tiina) Tauolla 2.11.
12.00-13.00 Pilates 60' (Sari) 
Sunnuntai
8.00-10.00 Jumppasali lasten ja vanhempien käytössä
16.00-16.50* FitCross 50' (Anne) Tauolla 20.10.
17.00-17.45 RPM® 45' Sisäpyöräily (Anne)
17.50-18.50 BODYPUMP® 60' (Johanna T)
19.00-20.00 Yin Jooga 60' (Jenni) Tauolla 13.10.

*Tunnit tauolla syyslomalla viikko 42
 

Tulosta

Varausjärjestelmään

Tuntikuvaukset

 

RYHMÄLIIKUNNAN TUNTIMUUTOKSET

 

KokoPaketti -asiakkaana pääset käyttämään ryhmäliikuntaa rajattomasti!

Verkkokauppaan