Voimassa 20.8.2018-6.1.2019

Kevyet Keskiraskaat  Raskaat Senioreille Muut

 

 

 

Maanantai  Tiistai Keskiviikko Torstai  Perjantai   Lauantai  Sunnuntai
    8.00-9.00
Kahva­kuula 60'
(Minna)
  6.45-7.35
Sisä­pyöräily 50'
Perus 2
(Anne)
8.30-9.30
Kahva­kuula 60'
(Johanna V)
8.00-10.00
Jumppasali
lasten ja 
vanhempien 
käytössä
  9.00-9.45
Äiti-vauva­jumppa 45'
(Satu)
9.05-9.50
Kehonhuolto 45'
(Minna)
9.15-10.15
LesMills
BODY­BALANCE® 60'
(Katka)
  9.35-10.25
Sisä­pyöräily 50' Race
(Johanna V)
 
10.30-12.00
Ohjattu Sali
SENIORIT
(Vertaisohjaaja) 20.8.-28.11.
10.00-10.45
Lavis 45'
SENIORIT
(Satu)
10.30-12.00
Ohjattu Sali
SENIORIT
(Vertaisohjaaja) 20.8.-28.11
10.20-11.05
Keppi­jumppa 45'
SENIORIT
(Katka)
10.30-12.00
Ohjattu Sali
SENIORIT
(Vertaisohjaaja) 20.8.-28.11
10.45-11.45
ZUMBA® 60'
(Tiina)
 
12.05-12.50
Kahvakuula 45'
SENIORIT
(Tuomo)
10.50-11.35
Kehonhuolto 45'
SENIORIT
(Juha)
12.05-12.50
Kiertoharjoittelu 45'
SENIORIT
(Tuomo)
  12.05-12.50
Kehonhuolto 45'
SENIORIT
(Tuomo)
12.00-13.00
Pilates 60'
(Sari)
 
17.20-17.50
PowerIntervalli 30'
(Niina)
16.40-17.10
Keppijumppa 30'
(Katja)
16.40-17.10
TRX 30'
(Tuomo)
16.40-17.10
NHS 30'
(Tuomo)
16.45-17.30
Vaihtuva Teema 45'
(Vaihtuva ohjaaja)
  16.55-17.40
LesMills RPM® 45'
UUTUUS!
(Anne)
17.55-18.40
Muokkaus 45'
(Juha) 
17.15-18.00
Äijien treeni 45'
UUTUUS!
(Tuomo)
17.15-17.45
LesMills
CXWORX® 30' (CORE)
(Anne)
  17.35-18.35
Vaihtuva Sisäpyöräily
(Vaihtuva ohjaaja)
   17.45-18.45
LesMills BODY­PUMP® 60'
(Heidi)
   
18.00-18.45
Sisäpyöräily 45' Race
(Niina) 
18.05-18.50
Sisäpyöräily 45' Perus1
(Niina)
17.55-18.55
LesMills
BODY­PUMP® 60'
(Niina)
17.15-18.00
Kuntojumppa 45'
(Katja)
17.45-18.15
2-3v. Tenava­jumppa 30' 
(Essi)
  19.00-20.00
Yin Jooga 60'
(Jenni)
18.45-19.30
EasyVive 45'
UUTUUS!
(Katka)
18.05-18.50
Steppi 45'
(Anne)
11.9. alkaen
19.00-20.00
LesMills
BODY­COMBAT® 60'
(Sanna)
17.30-18.00
Sisä­pyöräily 30'
Startti
(Tuomo)
18.20-19.05
4-6v. Temppu­koulu 45' 
(Essi)

   
18.50-19.40
Sisäpyöräily 50' Perus 2
(Niina)
19.00-20.00
Circuit 60'
(Niina)
19.05-20.05
Sisäpyöräily 60'
TEHO Perus 2
(Niina)
18.10-19.00
FitCross 50'
(Juha)
     
19.35-20.35
Sinun Kehosi 60'
(Katka)
19.30-20.00
Sisäpyöräily 30' Perus2
(Katja)
20.05-21.05
Flow Jooga 60'
(Sanna)

18.10-18.55
Sisä­pyöräily 45'
Perus 1 (Tuomo)
     
  20.05-20.35
Foam Roller 30'
(Katja F)
  19.05-20.00
LesMills
BODYJAM® 55'
UUTUUS!
(Minna)
     
      20.05-21.05
Pilates 60'
(Minna)
     

 

 

Maanantai 
10.30-12.00 Ohjattu Sali SENIORIT (Vertaisohjaaja) 20.8.-28.11.
12.05-12.50 Kahvakuula 45' SENIORIT (Tuomo) 
17.20-17.50 PowerIntervalli 30' (Niina)
17.55-18.40 Muokkaus 45' (Juha) 
18.00-18.45 Sisäpyöräily 45' Race (Niina)
18.45-19.30 EasyVive 45' UUTUUS! (Katka)
18.50-19.40 Sisäpyöräily 50' Perus 2 (Niina)
19.35-20.35 Sinun Kehosi 60' (Katka) 
Tiistai
9.00-9.45 Äiti-vauvajumppa 45' (Satu) 
10.00-10.45 Lavis 45' SENIORIT (Satu)
10.50-11.35 Kehonhuolto 45' SENIORIT (Juha) 
16.40-17.10 Keppijumppa 30' (Katja)
17.15-18.00 Äijien treeni 45' UUTUUS! (Tuomo)
18.05-18.50 Sisäpyöräily 45' Perus 1 (Niina) 
18.05-18.50 Steppi 45' (Anne) 11.9. alkaen
19.00-20.00 Circuit 60' (Niina)
19.30-20.00 Sisäpyöräily 30' Perus 2 (Katja)
20.05-20.35 Foam Roller 30' (Katja)

Keskiviikko
8.00-9.00 Kahvakuula 60' (Minna)
9.05-9.50 Kehonhuolto 45' (Minna)
 10.30-12.00 Ohjattu Sali SENIORIT (Vertaisohjaaja) 20.8.-28.11.
12.05-12.50 Kiertoharjoittelu 45' SENIORIT (Tuomo)
16.40-17.10 TRX 30' (Tuomo)
17.15-17.45 LesMills CXWORX® 30' (CORE) (Anne)
17.55-18.55 LesMills BODYBUMP® 60' (Niina)
19.00-20.00  LesMills BODYCOMBAT® 60' (Sanna)
19.05-20.05 Sisäpyöräily 60' TEHO Perus 2 (Niina)
20.05-21.05 Flow Jooga 60' (Sanna)
Torstai
9.15-10.15 LesMills BODYBALANCE® 60' (Katka)
10.20-11.05 Keppijumppa 45' SENIORIT (Katka)
16.40-17.10 NHS 30' (Tuomo) 
17.00-17.45 Juoksulenkki ULKONA Lähtö Fit24 20.8.-20.9. UUTUUS! (Juha) 
17.15-18.00 Kuntojumppa 45' (Katja)
17.30-18.00 Sisäpyöräily 30' Startti (Tuomo)
18.10-19.00 FitCross 50' (Juha)
18.10-18.55 Sisäpyöräily 45' Perus 1 (Tuomo)
19.05-20.00  LesMills BODYJAM® 55' UUTUUS! (Minna)
20.05-21.05 Pilates 60' (Minna)
Perjantai
6.45-7.35 Sisäpyöräily 50' Perus 2 (Anne) 
10.30-12.00 Ohjattu Sali SENIORIT (Vertaisohjaaja) 20.8.-28.11.
12.05-12.50 Kehonhuolto 45' SENIORIT (Tuomo) 
16.45-17.30 Vaihtuva Teema 45' (Vaihtuva ohjaaja)
17.35-18.35 Vaihtuva Sisäpyöräily (Vaihtuva ohjaaja)
17.45- 18.15 Tenavajumppa 30' 2-3v. (Essi)
18.20-19.05 Temppukoulu 45' 4-6v. (Essi)
Lauantai
8.30-9.30 Kahvakuula 60´ (Johanna V)
9.35-10.25 Sisäpyöräily 50' Race (Johanna V)
10.45-11.45 ZUMBA® 60' (Tiina)
12.00-13.00 Pilates 60' (Sari) 
Sunnuntai
8.00-10.00 Jumppasali lasten ja vanhempien käytössä
16.55-17.40 LesMills RPM® 45' UUTUUS! (Anne)
17.45-18.45 LesMills BODYPUMP® 60' (Heidi)
19.00-20.00 Yin Jooga 60' (Jenni)

Tulosta

Varausjärjestelmään

Tuntikuvaukset

 

RYHMÄLIIKUNNAN TUNTIMUUTOKSET

 

KokoPaketti -asiakkaana pääset käyttämään ryhmäliikuntaa rajattomasti!

Verkkokauppaan